Arabuluculukta Zamanı

Arabulucu Asitanı Nedir?

Reaksiyon Yazılım & Ar-Ge’nin geliştirdiği “Arabulucu Asistanı” arabulucuların işlerini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir programdır. Program sayesinde arabulucular süreç içindeki bütün işlerini tek bir yerden halledebilecek ve zaman kaybının önüne geçebilecektir.

“Arabulucu Asistanı”, arabuluculara kendi oluşturabilecekleri kişi ve dosya arşivi sunmasının yanında oluşturdukları dosyalara 30’u aşkın hazır şablon ve belgeleri otomatik olarak ekleme özelliğini sunar.Bu belgelere dosya,taraf ve arabulucu bilgileri otomatik olarak yüklenir.Bu belge ve şablonların tamamı Başkent Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi’nin danışmanlığında oluşturulmuştur.

Bu özelliklerin yanında ücret hesaplama, toplantı takibi,SMS ve e-posta gönderme gibi bir çok özelliği ile siz arabulucuların işini kolaylaştırmayı amaçlamıştır. 

Size Neler Sağlıyoruz?

Arabulucu Asistanı size sunduğu birçok özellik ile hem zaman hem de kolaylık sağlar.

Zaman Kazancı
85%
Arşivleme Kolaylığı
90%
Toplantı Takibi
80%
Kolay Arayüz
95%

Programımızı Kullanan Merkezlerden Bazıları

Özellikler

Sanal Depo
Sanal Depo Arabulucu Asistanı'na özel bir bulut sistemidir. Arabulucu Asistanı üzerinde otomatik olarak oluşturduğunuz bütün belgeleri isteğiniz halinde Sanal Depo'ya kaydeder.Böylece mobil aplikasyon veya internet tarayıcısı üzerinden istediğiniz yerde istediğiniz cihazdan belgelerinize erişebilirsiniz.
ÖZEL ŞABLON VE BELGELER
Reaksiyon Yazılım ve Başkent Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi arasında yapılan çalışma ile Arabulucu Asistanı içerisinde oluşturulan bütün belge ve şablonlar tamamen özeldir.Uzman arabulucuların danışmanlığı ile oluşturulan Arabuluculuk Mevzuat ve Etik Kurallarına uygun belge ve şablonlara dosya bilgileri,dosyadaki taraflar ve arabulucu bilgileri otomatik olarak eklenir.
TOPLANTI TAKİP SİSTEMİ
Toplantı takip sistemi ile eklemiş olduğunuz bütün toplantıları görüntüleyebilir veya yeni toplantılar ekleyebilir bu toplantılar için dosyadaki taraflara SMS ve E-Posta yoluyla hatırlatma bildirimleri yapabilirsiniz.
ARABULUCULUK ÜCRET HESAPLAMA
Güncel ve Mevzuata uygun olarak arabuluculuk ücret hesaplamanızı çeşitli seçeneklerle kolayca yapabilirsiniz ve bu hesaplamayı makbuz için bilgilendirici şeklinde yazdırabilirsiniz.
SMS VE E-POSTA GÖNDERİMİ
İster dosyalarınızdaki taraflara isterseniz de kendi belirlediğiniz kişilere kendi SMS başlığınız ile SMS veya kendi e-posta adresinizle E-Posta gönderebilirsiniz.Böylece insanlarla arabuluculuk konusundaki iletişiminizi kolayca sağlayabilir ve zaman kazanırsınız.
MICROSOFT WORD TABANLI GÜVENLİ BELGELER
Arabulucu Asistanı’nda oluşturduğunuz bütün belge ve tutanaklar Microsoft Word tabanlı olarak bilgisayarınıza kaydedilir.Bu kayıtların hepsi tarafların isimlerine özel ve düzgün bir şekilde dosyalanır.Böylece belgeleriniz otomatik olarak oluşturulduktan sonra istediğiniz gibi değişiklikler yapabilirsiniz.Mevzuatta da belirtildiği üzere arabuluculuk sürecindeki bütün belgelerin gizliliği en önemli unsurlardan biridir. Arabulucu Asistanı bu gizliliği, kullanıcılara özgü belge şifreleme özelliği ile sağlar. Böylece bilgisayarınızı kullanan hiç kimse sizin şifrenizi bilmeden belgeleri görüntüleyemez veya değişiklik yapamaz.
KOLAY ARAYÜZ
Tasarım dili siz arabulucuları ve yardımcılarınızın değerli vakitlerini gereksiz yere almadan bütün işlerinizi kolayca halledebilmeniz için en basit şekilde oluşturulmuştur.Her sayfada bulunan yardım metinleri ile yapmak istediğiniz işlemlerin adımlarını kolayca öğrenebilirsiniz.Böylece siz dosyanız ile ilgilenirken Arabulucu Asistanı size en kısa yoldan dosyanız üzerinde işlem yapmanıza olanak sağlıyor.
KASA TAKİBİ
Bütün gelir ve giderleriniz için ön muhasebe takibi yapabileceğiniz kasa modülü ile muhasebenizi kolayca takip edebilirsiniz.
UZAKTAN ERİŞİM
Arabulucu Asistanı ile birlikte gelen programa entegre uzaktan erişim sistemi sayesinde program ile ilgili bütün sorunlarınız için kolayca destek alabilirsiniz.Mesai saatleri içerisinde sistem üzerinden mesaj yoluyla soru sorabilir veya canlı bağlantı desteği talep edebilirsiniz.Bu taleplerinizi en kısa sürede cevaplar ve sorunlarınıza ivedilikle çözüm getiririz.
Previous
Next

Fiyatlandırma

Deneme Paketi

180+KDV
 • 3 Aylık Deneme Kullanım Süresi
 • Sınırsız dosya ve kişi girişi
 • Tek bilgisayara kurulum
 • Kullanıcıya özgü veritabanı

Yıllık Paket

₺780
720+KDV
 • İlk yenileme %20 indirimli
 • Sınırsız dosya ve kişi girişi
 • Sınırsız dosya ve kişi girişi
 • İki bilgisayara kurulum
 • Kullanıcıya özgü veritabanı
 • SMS ve E-Posta gönderme imkanı
En Çok Satan

Merkez Paketi

***
 • Merkezlere özel avantajlı fiyatlar
 • 12 ay kullanım süresi
 • Sınırsız dosya ve kişi girişi
 • Kullanıcıya özgü veritabanı
 • Kullanıcı başına iki bilgisayara kurulum
 • Merkeze özgü veritabanı
 • SMS ve E-Posta gönderme imkanı

Banka Hesap Bilgileri

Akbank
REAKSİYON YAZILIM ARGE SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.
Şube Kodu: 1082
Hesap Numarası: 43948
İBAN: TR25 0004 6010 8288 8000 0439 48

Bize Ulaşın